top of page

Otwarcie gabinetu psychologicznego

13 lis 2022

Porady psychologiczne w każdy piątek

Staramy się stale rozszerzać zakres naszych usług, dlatego po uruchomieniu badań USG piersi, przezciemiączkowych, bioderek, jąder, Dopplera pragniemy poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z psychologiem Pawłem Maślanką.


Jest on terapeutą racjonalnej terapii zachowania, człowiekiem o świeżym spojrzeniu nieustannie pogłębiającym swoją wiedzę. 


Porady udzielane są w każdy piątek w cenie 150 zł – po wcześniejszej rejestracji osobistej, telefonicznej 531258280.


Nie czekaj aż problemy Cię przerosną, szukanie wsparcia to żaden wstyd.
 

Swoje doświadczenie zdobywał w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz w Pracowniach Rozwoju Osobistego i Psychoterapii.


Do pacjenta podchodzi w sposób holistyczny - biopsychospołeczny. Zgodnie z obranym kierunkiem rozwoju wykorzystuje techniki oraz paradygmat z psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Oznacza to, że relacja terapeutyczna jest oparta na partnerstwie, w którym pacjent stanowi eksperta od samego siebie, a psycholog/terapeuta jest specjalistą od mechanizmów działania problemów. W swojej praktyce kieruje się zasadami kodeksu etyczno-zawodowego psychologa. Udziela konsultacji psychologicznych oraz realizuje protokoły terapii psychologicznej z wykorzystaniem technik poznawczo-behawioralnych w zakresie trudności życiowych, zaburzeń emocjonalnych i nastroju, zaburzeń lękowych, silnego stresu. Pracuje również z pacjentami przechodzącymi kryzysy oraz doświadczających problemów w relacjach. W pracy z pacjentem ceni sobie relację opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku, poczuciu bezpieczeństwa oraz współpracy. Swoją praktykę poddaje superwizji w nurtach poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym oraz ericksonowsko-systemowym. Jest psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie integracyjnym w Katowickim Instytucie Psychoterapii.


Współpracuję z osobami dorosłymi oraz nastolatkami.


Ukończył dodatkowe szkolenia poszerzające kompetencje: 


  • Depresja nastolatków. Diagnoza i terapia z wykorzystaniem technik poznawczo-behawioralnych. 

  • Fobia społeczna - praca terapeutyczna z pacjentem w nurcie poznawczo-behawioralnym.

  • Profilaktyka, diagnoza i terapia e-uzależnień wśród dzieci i młodzieży. Kluczowe kompetencje w psychoterapii LGBTQIA/GSRD. Parentyfikacja i jej znaczenie w życiu dziecka.

  • Podstawy diagnozy zaburzeń seksualnych w ujęciu poznawczo-behawioralnym.

  • Racjonalna Terapia Zachowania ,,ABC emocji” nr. certyfikatu 154/2022

  • Co każdy terapeuta powinien wiedzieć́ o pacjentach z myślami samobójczymi? Szkolenie dla psychologów i psychoterapeutów.”

  • Jak skutecznie pracować z pacjentami z anoreksją? Szkolenie dla psychologów i psychoterapeutów.

 

bottom of page